Lokale Uddannelsesudvalg (LUU) ved College360

Uddannelse: Ernæringsassistent (storkøkkenområdet)

Navn: Organisation:
Jette Nielsen (Formand) Kost & Ernæringsforbund
Lisbeth Mondrup Dahl Det danske Madhus
Karin Storgaard Plejecenter Søvangen
Annemette V. Jacobsen Virklund Plejecenter 
Arne Tang-Petersen College360
Lotta Ludmilla Lykke Kristensen Tradium
Christel Hemmingsen College360


Uddannelse: Gastronom, Tjener, Cater og Receptionist

Navn: Organisation:
Niels Løgager (Næstformand) Svostrup Kro
Tom Tomsen Hotel Hedegaarden
Visti Ernstsen Korning Kro
Sven Nørskov Eskildsen Hotel Randers
Bent Videriksen  
Susanne Hansen  
Grethe Andersen  
Anita Reinhardt  
Randi Smitsdorf (Formand) 3F
Marianne Kirk Hotel Eyde
Arne Tang-Petersen College360
Lotta Ludmilla Lykke Kristensen Tradium
Tine Edeling Learnmark
Christian Donslund Struer Statsgymnasium
Mark Elton Mikkelsen Hindsgavl Slot
Søren Kops Hansen College360


Uddannelse: Træfagenes Byggeuddannelse (tømrer)

Navn: Organisation:
Lars L. Nielsen Villys Tømrerforretning
Martin Grøndal Sørensen (Næstformand) Tømreren i Lysbro ApS
Ivan Braad Mortensen (Formand) 3F
Martin Bondegaard Sørensen Tømrerfirmaet Smith
Jesper V. Falkenberg College360
Tanja Lyskjær (Tilforordnet og referent) College360


Uddannelse: Auto (personvognsmekaniker og karroseritekniker)

Navn: Organisation:
Jørgen Bach VIA Biler A/S
Vakant  
Tommy Ottesen J. Hvidtved Larsen A/S
Vakant  
Jesper V. Falkenberg College360
Tanja Lyskjær (Tilforordnet og referent) College360


Uddannelse: Merkantile uddannelser

Navn: Organisation:
Pernille Munkgård Olseth Silkeborg Kommune
Carina Drachmann Dansk Metal
Cliff Præstegaard HK Østjylland
Poul Erik Hansen Føtex
Anette Hammer College360
Lene Tranborg College360
Ruth Konnerup-Møller College360
Johnny Dang College360


Uddannelse: Autolakerer

Navn: Organisation:
Jesper Søndergaard Hansen College360
Jesper Vang Falkenberg College360
Simon Noe  
Per Olesen  
Tom Hadsund Hadsund Autolakering
Nanna Svane  
Tanja Lyskjær (Tilforordnet og referent) College360


Uddannelse: Smed

Navn: Organisation:
Heine Nielsen Metal Bjerringbro Silkeborg
Kurt Udengaard J. Hvidtved Larsen A/S
Ulrik Balle Gunnar Balles Maskinfabrik A/S
Steen Vodder Comfil ApS
Tanja Lyskjær (Tilforordnet og referent) College360
Jesper V. Falkenberg College360


Uddannelse: Bygningsmaler

Navn: Organisation:
Allan Andersen Malerfirmaet Jørn Andersen & Sønner ApS
Jens Nielsen Malerfirmaet Nielsen & Søn
Pernille Hvid  
Rasmus Juul  
Jesper V. Falkenberg College360
Tanja Lyskjær (Tilforordnet og referent) College360


Uddannelse: Skiltetekniker

Navn: Organisation:
Anita Rakic  
Hans Henrik Sønnersgaard  MFFU
Lars Madsen  
Nico Shaw Rodgers  
Rikke Nielsen  
Jesper V. Falkenberg College360
Tanja Lyskjær (Tilforordnet og referent) College360