Vores dygtige elever

02.januar 2023

På College360 har vi mange dygtige elever, der brænder for at udvikle sig fagligt og personligt. Der er hvert år mange elever, som forlader vores skole og går ud i verden med en velfortjent svendeprøve/fagprøve/eksamen i hus.

Vi fejrer alle vores elever, og i december fik blandt andet tre elever deres svendebrev som skiltetekniker. Skilteafdelingen var fyldt med glade mennesker, der var mødt op for at se elevernes flotte resultater og ønske tillykke med svendebrevet.

 

 

Melissa West Birkmose blev udlært fra Ringkøbing Skilte, Cæcilie Palsbøll blev udlært fra Amstrup Skilte og Katrine Kvist Rasmussen blev udlært fra Bogh Skilte, sidstnævnte bestod med ros.

Vi ønsker de nye svende et stort tillykke og held og lykke fremover.

På College360 er vi meget stolte over den store motivation, der driver vores elever og den succes, de opnår – du kan se vores dygtige elever her