Personalet på College360

College360 har engagerede medarbejdere, som ser det som en fælles udfordring at få de unge og voksne, der vælger vores uddannelser til at "vokse" mest muligt, mens de er hos os. Dermed kommer vores elever videre i erhvervslivet og på de videregående uddannelser med en solid faglighed og personlige kompetencer, der gør dem til attraktive medarbejdere eller succesfulde iværksættere.

Du kan søge på navn, afdeling, fag med videre herunder.

Mette Sørensen Djaba
Kommunikations- og udviklingschef
Henrik Toft
Direktør for College360
Erling Bräuner
Økonomichef
Grethe Mulvad Larsen
Økonomimedarbejder
Hanne Vestergaard Winther
Økonomimedarbejder
Helen Pahl
Afdelingsleder økonomi/HR
Tina Bøgedal
Koordinator
Trine Kusk
Koordinator (EUD/EUX), Projektleder, International Coordinator
Berit Schau Muster
Erhvervschef
Jørgen Nielsen
Faglærer/projektleder
Svend Christian Popp
Underviser
Anna-Grethe Madsen
Underviser
Anne Louise Mølgaard
Faglærer
Bo G. Vestergård
Faglærer
Brian Hovmand
Virksomhedskonsulent
Daniel Krarup Jørgensen
Uddannelsesleder for Auto
Henrik Thylstrup
Faglærer
Jan Holm Petersen
Faglærer
Jan Katballe
Faglærer
Jens Søndergaard Hansen
Faglærer
Jesper Vang Falkenberg
Uddannelseschef (EUD/EUX Tech)
Jørgen Aagaard
Faglærer
Kasper Kruse Jensen
Uddannelsesleder
Kim Petersen
Faglærer
Lena Frost Mortensen
Faglærer
Louise Bate
Underviser
Mathias Steinhausen Madsen
Faglærer
Michael Holm
Underviser
Nichlas Rosenkilde Thomsen
Faglærer
Patrick Glenn Schjødt
Faglærer
Peder Vestergaard
Faglærer
Stig Olesen Saaby
Faglærer
Søren Rasmussen
Faglærer
Sesha Roesnkrans Torp Hart
Faglærer
Poul Jacobsen
Faglærer
Mathias Thorsø
Faglærer
Christian Thaysen Egebæk
Faglærer
Ali Said Saleh
Praktikinstruktør
Jakob Humlebæk
Faglærer
Alice Hasager Bach Munch
Underviser
Annemarie Kartz Thuesen
Uddannelsesmentor
Dorte Rathcke Holm
Underviser
Gitte Lind
Underviser
Henrik Staal
Underviser
Jens Kortbek Søndergaard
Underviser
Kamilla Løyche Jensen
Underviser
Klaus Strandbæk Klausen
Underviser, Praktikpladskonsulent
Mathias Wodarka
Underviser
Michael Alexander Nielsen
Underviser
Mogens Jensen
Underviser
Mona Maja Hellsten
Adjunkt
Poul Sarto
Underviser
Rikke Kjærgaard Nilsson
Adjunkt
Stefan Bonde Nielsen
Underviser
Thomas Claus Christensen
Underviser
Winnie Meilstrup
Underviser, International Coordinator
Brian Caspersen
Uddannelsesleder Business og EUX Tech
Jesper Bertelsen
Underviser
Anders Ejner Petersen
Faglærer
Anette Høgh Bager
Faglærer
Anita Rakic
Faglærer
Bjørk Fredslund Andersen
Faglærer
Brian Højberg Lundsteen
Underviser
Dennis Sjørslev Ankersen
Uddannelsesleder Håndværk og Design
Finn Larsen
Faglærer
Jacob Ehlert Nielsen
Faglærer
Jesper Løkkegaard Jensen
Faglærer
Jimmi Ettrup Petersen
Faglærer
Johnny Prang
Faglærer
Lars Holmsgaard
Faglærer
Lasse Bigum
Faglærer
Lisa Niebuhr
Underviser
Mette Navntoft
Servicemedarbejder
Morten Gisselbæk
Faglærer
Nadia Larsen
Underviser
René Bülow
Faglærer
Dorthe Schrøder
Faglærer
Vita Vestergaard
Faglærer
Rikke Haulrik Andersen
Faglærer
Anita Christensen
Servicemedarbejder
Bente Jensen
Faglærer
Bjarne Hjortshøj
Faglærer
Claus Møller Andersen
Faglærer
Frederik Bach Jensen
Faglærer
Hanne Holst Johansen
Faglærer
Irene Bak Kristensen
Faglærer
Jannie Zepernick Rasmussen
Faglærer
Jette Graversen
Faglærer, Koordinator
Kathrine Pilgaard Ottosen
Faglærer
Kristina Skipper Lauritzen
Faglærer
Line Skovaa Andersen
Servicemedarbejder
Martin Geertsen
Faglærer
Per Søndergaard
Faglærer
Susanne Bay
Faglærer
Susanne Flindt Nielsen
Faglærer
Torben Bastrup Nielsen
Uddannelsesleder Hotel og Restaurant
Anne Lise Skov
Lektor
Anne-Sofie Christensen
Underviser
Bente Strange Hansen
Uddannelsesleder for HHX, Lektor, International Coordinator
Birgit Krath
Lektor
Birgit Skaarup Jørgensen
Lektor
Birgitte Weinreich
Studievejleder, Lektor
Charlotte Kirkegård-Aaboe
Lektor
Charlotte Moeslund Wael
Lektor
Cille Mortensen
Lektor
Dan Enevold Sundbæk Uhrenfeldt
Lektor
Dennis Bach-Pedersen
Lektor
Ditte Kudsk
Lektor
Ellen Fabricius Tange
Lektor
Helle Paaske
Lektor
Henrik Karnbak Andreasen
Lektor
Jakob Mørk Christiansen
Studievejleder, Lektor
Jane Yding Brunbech
Lektor
Jens Ditlev Hansen
Rektor for Handelsgymnasiet
Jens Pilgaard
Adjunkt
Jeppe Skovmose
Lektor
Jesper Piculell
Lektor
Josefine Thørring
Adjunkt
Jytte Melin
Underviser
Karen Rønstrup
Mentor
Karina Vingtoft
Lektor
Kenneth Agger
Lektor
Kirsten Lykkegaard Olsen
Lektor
Laila Lund
Lektor
Lene Viinberg
Lektor, Uddannelsesleder for HHX
Lillian Wiese
Underviser
Lise Carina Møller
Lektor
Mads Bräuner Lauritsen
Adjunkt
Maibrit Dirdal
Studievejleder, Adjunkt
Marianne Klostergaard
Adjunkt
Martin Kelemen
Lektor
Martin Walsted Lauridsen
Lektor
Matthew Richard Williams
Adjunkt
Mikkel Andersen
Lektor
Nanna Binow Poulsen
Lektor
Nettie Hvam Pape
Lektor
Nick Rydal
Adjunkt
Nicole Knudsen
Adjunkt
Niels Riisgaard
Lektor
Nina Lund Kubel
Adjunkt
Ole Tormod Bøndergaard
Lektor
Pernille Dam Elvang
Adjunkt
René Vester Kjær
Lektor
Rikke Frensel Rasmussen
Uddannelsesleder for HHX
Sara Garsdal
Adjunkt
Steffen Krog Brandbyge
Adjunkt
Stina Sylvest Vestergaard
Lektor
Susanne Troensegaard
Lektor
Thomas Klitgaard Andersen
Adjunkt
Torkil Hedegaard Rasmussen
Adjunkt
Ulla Juel Vilhelm Petersen
Adjunkt
Unnur Kristine Christensen
Lektor, Team Danmark Koordinator
Vibeke Bruun Hansen
Lektor
Rikke Hansen
Adjunkt
Birgitte Pedersen
Laboratorieassistent
Bo Jensen
Lektor
Frans Carlsen
Adjunkt
Gorm Drachmann
Lektor
Hanne Kærgaard Nielsen
Adjunkt
Hanne Steenberg
Rektor for det tekniske gymnasium
Inge Findorf
Adjunkt
Jeanette Vennersdorf
Adjunkt
Jesper Simony Breining
Adjunkt
Jørn Lodsgaard Justesen
Adjunkt
Karina Kjeldsen
Adjunkt
Lene Arp
Lektor
Lene Gregersen
Uddannelseschef
Lise Bomberg
Adjunkt
Mathilde Hørup Noer
Underviser
Mehmet Serdar Yilmaz
Adjunkt
Mogens Holm
Adjunkt
Niels M. Mathiesen
Lektor
Nikolaj Carrillo Kristensen
Adjunkt
Sara Holt Andersen
Adjunkt
Tomas Skott
Lektor
Louise Riddersholm
Adjunkt
Annette Ottosen
Elevhuschef
Leif Kristensen
Pædagogisk assistent
Morten Lykke Hørup
Pædagogisk assistent
Christel Hemmingsen
Uddannelsessekretær
Giti Golabi
Uddannelsessekretær
Karin Vestermark Jensen
Kontorleder Elevadministration Gymnasierne
Line Nygaard
Uddannelsessekretær
Maricica-Elena Romega Mortensgaard
Uddannelsessekretær
Tanja Maria Lyskjær
Uddannelsessekretær
Tove Andersen
Uddannelsessekretær
Karina Brokær
Kontorleder Elevadministration (EUD/EUX/AMU)
Anette Pedersen
Praktikant
Kuluk Jette Andersen
SPS koordinator
Susan Majbritt Bay Thomsen
Studievejleder
Anita Hoffmann
Mentor
Marcus Laycock
Leder af Studievejledningen EUD/EUX
Tove Jensen
Studievejleder
Søren Kops Hansen
Faglærer, Studievejleder
Alland Ørbæk Sørensen
IT-chef
Pierre Schjøtt Juul Christiansen
It-servicemedarbejder
Vinni Bundgaard Stentz
It- og kommunikationsmedarbejder
Christiane Birgit Thomsen
PIU-konsulent
Maj-Britt Nørregaard Jensen
PIU-konsulent
Mie Harder Nielsen
Leder af PIU-Sekretariatet
Bente Jensen
Kantineleder
Bente Kappel Schnoor
Servicemedarbejder
Berit Bøgelund Jensen
Køkken- og kantinemedarbejder
Charlotte Ristock Dueholm
Køkken- og kantinemedarbejder
Janie Zink Munday
Køkken- og kantinemedarbejder
Kim Jensen
Køkkenchef
Lena Schjørring
Køkken- og kantinemedarbejder
Malene Barsøe Prang
Køkken- og kantinemedarbejder
Morten Bak Sørensen
Servicemedarbejder
Sebastian Dybdal Jensen
Køkken- og kantinemedarbejder
Tine Bøttger
Køkken- og kantinemedarbejder
Jette Lundgaard Jessen
Køkken- og kantinemedarbejder
Lena A. Lysthauge
Køkken- og kantinemedarbejder
Susanne Stormfeldt
Køkken- og kantinemedarbejder
Carsten B. Østergaard
Servicetekniker
Christian Rohleder Zacho
Pedelmedhjælper
Gert Elling
Servicetekniker
Ivan Froberg Nielsen
Ejendoms- og serviceleder
Peter Overballe
Servicetekniker
Christian Jensen
Leder af bygningsservice
Susanne Thorsø Hansen
Servicetekniker
Casper Heinsøe Lehd
Praktikinstruktør for Karrosseri + Mekaniker
Christian Dybro Jensen
Virksomhedskonsulent Autolak og Karrosseri (Sjælland)